Korupcijos prevencija

Kontaktai

Asmenys, susidūrę su galimai korupcinio pobūdžio veika Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninėje Kauno klinikose, gali kreiptis į asmenį atsakingą už korupcijos prevenciją Kauno klinikose telefonu +370 37 326268, elektroniniu paštu tomas.kuzmarskas@kaunoklinikos.lt  arba raštu.

Antikorupcinė SAM linija: nemokamas telefonas 8 800 66 004.

Kauno klinikų generalinio direktoriaus kreipimasis

Gerbiami Kauno klinikų pacientai,

mūsų ligoninė, palaikydama Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos iniciatyvą korupcijos prevencijos sveikatos sistemos srityje ir būdama socialiai atsakinga gydymo įstaiga, pasisako prieš neteisėtus pacientų atlygius medicinos darbuotojams.

Noriu priminti, kad teisinę atsakomybę užtraukia ne tik neteisėto atlygio (piniginio, daiktinio ir kt.) paėmimas, bet ir jo davimas, dovanojimas. Mūsų ligoninės kolektyvas ragina ir prašo Jūsų neoficialiais mokėjimais nežeminti nei savo, nei medicinos darbuotojų orumo.

Kaip žmogus ir medikas suprantu, jog pacientai labai dažnai jaučiasi taip dėkingi savo gydytojui, slaugytojui ar kitam medicinos personalui, kad net pasakyti būna sunku. Prašau, pasakykite tai jam, o jei norite padėkoti viešai – kreipkitės į Kauno klinikų Viešosios komunikacijos tarnybą elektroniniu paštu atstove.spaudai@kaunoklinikos arba tel. (+370 37) 32 64 46.

Jei vis dėlto teko susidurti su galimai korupcinio pobūdžio veika Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninėje Kauno klinikose, prašome kreiptis į asmenį, atsakingą už korupcijos prevenciją Kauno klinikose telefonu (+370 37) 32 62 68, elektroniniu paštu tomas.kuzmarskas@kaunoklinikos.lt arba raštu. Antikorupcinė Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos linija: nemokamas telefonas 8 800 66 004, el. paštas korupcija@sam.lt.

Kauno klinikų misija – gerinti Lietuvos gyventojų sveikatą ir gyvenimo kokybę, ugdyti ambicingus ir nuolat tobulėjančius sveikatos priežiūros specialistus, kurti ir diegti moksliniais tyrimais pagrįstas inovacijas. Kauno klinikose teikiama moderni medicininė ir socialinė pagalba visiems pacientams. Todėl labai prašau ir tikiuosi Jūsų geranoriškumo bei pilietiškai atsakingo bendradarbiavimo.

Kauno klinikose korupcijos apraiškos netoleruojamos. Geriausia padėka Jūsų gydytojui ar kitam medicinos personalui – Jūsų šypsena.

Kauno klinikų generalinis direktorius prof. habil. dr. Renaldas Jurkevičius

 

X