Praktika

Kauno klinikos yra puiki praktikos bazė medicinos, odontologijos, farmacijos, slaugos ir visuomenės sveikatos mokslo krypčių studentams. Patyrę Kauno klinikų darbuotojai tampa studentų praktinio mokymo vadovais ir jų įgūdžių vertintojais.
Kiekvienais metais daugiau nei 500 studentų iš įvairių mokymosi įstaigų turi galimybę įgyti praktinių studijuojamos specialybės įgūdžių. Vien per 2017 metus praktiką Kauno klinikose atliko 1087 studentai iš įvairių Lietuvos aukštųjų mokyklų. Pusę praktikantų sudarė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos fakulteto studentai, kitą pusę Kauno kolegijos Slaugos fakulteto studentai. Studijų praktiką atlieka studentai iš Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro, Klaipėdos ir Utenos kolegijos bei Klaipėdos universiteto.
Dėl didelio studentų srauto, siekiant užtikrinti tikslingą studentų pasiskirstymą ir praktikų organizuotumą Kauno klinikose, studentai turi galimybę atlikti kelių tipų praktiką: privalomą ir papildomą. 

 

Privaloma praktika pagal patvirtintus studijų planus (studentai ateina su savo praktinio mokymo sutartimi, kurią paruošia siunčiančioji įstaiga (3 egz.), studentas turi būti susiradęs praktikos vadovą ir sutaręs praktikos atlikimo sąlygas, kurios numatomos sutartyje. 
Sutartį dėl praktikos atlikimo pasirašo:
Slaugos praktika – Slaugos koordinavimo tarnybos vadovė dr. Vilma RAŠKELIENĖ
Kitų specialybių praktika – direktorius visuomenės sveikatai, mokslui ir studijoms dr. Tomas LAPINSKAS.

X