Neurochirurgijos klinika

Klinikos vadovas prof. habil. dr. Arimantas TAMAŠAUSKAS
Eivenių g. 2
Kaunas, LT-50161
Tel. +370 37 326982
El. paštas: neurochirurgijos.klinika@kaunoklinikos.lt 
Registratūra
Tel. +370 37 326984 arba +370 37 326783

Kauno klinikų Neurochirurgijos klinika – Lietuvos neurochirurgijos pradininkė, pagrindinė neurochirurgijos bazė, mokymo įstaiga, kurioje vykdomos nuosekliosios bei tęstinės neurochirurgijos studijos, taip pat reprezentacinė institucija ryšiams su užsienio neurochirurginėmis institucijomis. Klinika yra vienintelė Lietuvoje, gavusi oficialų pripažinimą Europoje.

Moderni Neurochirurgijos klinika šiuolaikinėje medicinos sistemoje yra vienas iš imliausių investicijoms ir sparčiausiai inovacijas įdiegiantis specialistų centras. Šiuolaikinei neurochirurgijai reikalingi ne vien tik specialistai neurochirurgai. Sklandžiai veiklai būtinas kompleksinis bendradarbiavimas su kitų sričių medikais ir didžiulės investicijos, norint neatsilikti ne tik nuo Vakarų pasaulio standartų, bet ir naujųjų ES šalių neurochirurgijos centrų vystymosi ambicijų.

Neurochirurgijos klinikoje gydomi apie 50 proc. Lietuvos pacientų, kuriems reikalinga neurochirurginė pagalba, tarp jų – beveik visi sudėtingiausi suaugusiųjų ir vaikų atvejai. Neurochirurgijos klinikoje teikiamos tretinio lygio asmens sveikatos priežiūros neurochirurgijos paslaugos: sudėtinga specializuota diagnostika; sudėtingas specializuotas gydymas; sudėtingų, sunkių komplikacijų, įvykusių kitose sveikatos priežiūros įstaigose, gydymas; multidisciplininis neurochirurginių ligų gydymas; retų ligų gydymas; konsultacinė ir ekspertinė pagalba; skubi konsultacinė pagalba kitoms gydymo įstaigoms ir pacientų pervežimas į Kauno klinikas; pacientų atranka gydymui užsienyje; antrinio lygio asmens sveikatos priežiūros paslaugos.

NEUROCHIRURGIJOS KLINIKA
Eivenių g. 2, LT-50161, Kaunas
El. p.: neurochirurgijos.klinika@kaunoklinikos.lt

Nervų sistemos ligų ambulatorinio skyriaus registratūra
Tel. +370 37 326984, +370 37 326783

Administratorė Laima RATKELIENĖ
Tel. +370 37 326982
El. p.: laima.ratkeliene@kaunoklinikos.lt
Kreiptis dėl gydytojų budėjimų, darbo grafikų stacionare bei ambulatorijoje, gydytojų atostogų laiko, konsultacijų kituose klinikos padaliniuose.

Administratorė Lina PILIČIAUSKIENĖ
Tel. +370 37 326694
El. p.: lina.piliciauskiene@kaunoklinikos.lt
Kreiptis dėl magnetinio rezonanso ar kompiuterinės tomografijos paskirto laiko derinimo.

Klinikoje veikia Galvos smegenų traumų skyrius, Stuburo neurochirurgijos skyrius, Vaikų neurochirurgijos skyrius, Galvos smegenų chirurgijos skyrius ir Neurochirurgijos intensyviosios terapijos skyrius. Klinikos gydytojai taip pat konsultuoja ir gydo retomis ir nediagnozuotomis ligomis sergančius pacientus, čia veikia ir funkcinis Retų neurochirurginių ligų centras.

Galvos smegenų traumų skyrius

Galvos smegenų traumų skyriuje gydomi ligoniai po galvos smegenų traumų. Atliekamos operacijos dėl intrakranijinių hematomų, šalinami kaukolės kaulų įspaudai, drenuojamos higromos, atliekamos likvorą šuntuojančios operacijos, kaukolės kaulų plastikos.

Skyriaus vadovas doc. dr. Rimantas VILCINIS
Tel. +370 37 326821
El. p.: rimantas.vilcinis@kaunoklinikos.lt 
Vyr. slaugytoja tel. +370 326692

Stuburo neurochirurgijos skyrius

Stuburo neurochirurgijos skyriuje atliekamos visos sudėtingiausios stuburo ir periferinių nervų operacijos, stuburo fiksacijos tiek priekiniais, tiek užpakaliniais priėjimais, implantuojami dirbtiniai diskai, šalinamos tarpslankstelinių diskų išvaržos, atliekamos vertebroplastinės procedūros, atliekamos sudėtingos stuburo fiksacijos dėl skoliozės, traumų, operuojami spinaliniai navikai.

Skyriaus vadovas dr. Gintautas VAITKEVIČIUS
Tel. +370 37 326850
El. p.: gintautas.vaitkevicius@kaunoklinikos.lt 
Vyr. slaugytoja tel. +370 37 326163

Vaikų neurochirurgijos skyrius

Vaikų neurochirurgijos skyriuje gydomi vaikai po galvos ir galvos smegenų, stuburo ir nugaros smegenų bei periferiferinių nervų traumų, taip pat dėl šių sužalojimų pasekmių. Taip pat gydomi vaikai turintys gerybinius ir piktybinius kaukolės, akiduobių, smegenų ir jų dangalų, stuburo ir nugaros smegenų bei dangalų, nervų šaknelių ir periferinių nervų navikus; sergantys įvairiais galvos ir nugaros smegenų kraujagyslių susirgimais; turintys smegenų skysčio apytakos sutrikimų (hidrocefaliją, smegenų cistų); turintys kaukolės, stuburo, galvos ir nugaros smegenų sklaidos trūkumų (tarp jų - galvos ir nugaros smegenų išvaržų, priešlaikinių kaukolės siūlių sukaulėjimų, deformacijų ir kt.); sergantys židinine epilepsija; sergantys galvos ir nugaros smegenų pūliniais; turintys spastinių neurologinių ligų komplikacijų; turintys neurogeninės kilmės judesių sutrikimų; turintys padidėjusį galvospūdį.

Skyriaus vadovas doc. dr. Algimantas MATUKEVIČIUS
Tel. +370 37 329655
El. p.: algimantas.matukevicius@kaunoklinikos.lt 
Vyr. slaugytoja tel. +370 37 326612

Galvos smegenų chirurgijos skyrius

Galvos smegenų chirurgijos skyriuje kvalifikuotai gydomos smegenų kraujagyslių ligos, šalinami galvos smegenų navikai, gydoma epilepsija, atliekamos kaukolės pamato, funkcinės stereotaksinės operacijos, pasitelkiant naujausias chirurgines technologijas. Tik čia iš visos Lietuvos nukreipiami ir operuojami ligoniai su sudėtingiausiomis ir retų lokalizacijų arterinėmis galvos smegenų aneurizmomis, arterinėmis-veninėmis malformacijomis, kaverninėmis angiomomis, miego arterijos ir akytojo ančio jungtimis, smegenų išeminiais ir hemoraginiais insultais. Skyriuje gydomi pacientai, sergantys epilepsija, konsultuojami ir operuojami ligoniai, sergantys Parkinsono liga, įvairios etiologijos patologiniu tremoru, torzionine distonija, choreoatetoze, hemibalizmu ir kitomis ekstrapiramidinėmis hiperkinezėmis.

Skyriaus vadovas prof. dr. Vytenis Pranas DELTUVA
Tel. +370 37 326549
El. p. vytenis.deltuva@kaunoklinikos.lt 
Vyr. slaugytoja tel. +37037 326951

Neuroonkologijos sektorius 
Vadovas prof. dr. Vytenis Pranas DELTUVA
Tel. +370 37 326549
El. p.: vytenis.deltuva@kaunoklinikos.lt 

Smegenų kraujagyslių neurochirurgijos sektorius 
Vadovas dr. Egidijus MARCINKEVIČIUS
Tel. +370 37 326024
El. p.: egidijus.marcinkevicius@kaunoklinikos.lt 

Funkcinės neurochirurgijos sektorius 
Vadovas Andrius RADŽIŪNAS
Tel. +370 37 326164
El. p.: radandrius@gmail.comwww.funkcineneurochirurgija.lt 

Kaukolės pamato chirurgijos sektorius
Vadovas prof. habil. dr. Arimantas TAMAŠAUSKAS
Tel. +370 37 326472
El. p.: arimantas.tamasauskas@kaunoklinikos.lt 

Neurochirurgijos intensyviosios terapijos skyrius

Neurochirurgijos intensyviosios terapijos skyriuje yra 18 lovų. Šiame skyriuje per metus gydoma iki 2500 pacientų, patyrusių daugybinius kūno sužalojimus, sunkias galvos smegenų ir stuburo traumas, sergančių galvos smegenų kraujotakos sutrikimais, epilepsija, centrinės nervų sistemos infekcinėmis ligomis, navikais, miastenija, esant neaiškios kilmės komai ir kt., stebimi ir gydomi ligoniai po įvairių neurochirurginių operacijų.

Skyriaus vadovas Tomas TAMOŠUITIS
Tel. +370 37 326988
El. p.: tomas.tamosuitis@kaunoklinikos.lt 

Stiprėja LSMU Neuromokslų instituto Neuroonkologijos ir genetikos laboratorija, kur nagrinėjamos dvi temos – neuroonkologija ir CNS kraujagyslių neurochirurgija. Ši glaudžiai su Neurochirurgijos klinika susijusi mokslinė laboratorija yra unikali Lietuvoje. Ji dar labiau įtvirtina klinikos kaip Lietuvos neurochirurgijos centro svarbą. Šis junginys atitinka iškiliausių pasaulio universitetinių klinikų organizacinę struktūrą, kur neurochirurgai praktikai kartu su fundamentaliųjų mokslų atstovais plėtoja mokslinę veiklą ir dirba pedagoginį darbą. Tai palengvina bendradarbiavimą su užsienio laboratorijomis bei universitetais. Mūsų laboratorijoje jau pradedami CNS navikų genetiniai tyrimai, norima nustatyti navikų jautrumą chemoterapijai, kaupiama pacientų duomenų bazė ir CNS navikų bankas tolesniems tyrimams.

Nuo 1991 metų neurochirurgai apginė 16 daktaro disertacijų ir vieną habilitacinį darbą. Daugumą jų buvo gerai įvertintos užsienio universitetinių klinikų, pavyzdžiui, Harvardo, Berlyno, Nagojos ir kitų, neurochirurgų. Pastarąjį penkmetį Klinikos neurochirurgų darbai plačiai publikuojami prestižiniuose pasaulio neurochirurgijos žurnaluose.

Klinikos neurochirurgai kviečiami skaityti paskaitų JAV, Japonijos, Australijos, Latvijos universitetuose. Gydytojai, dirbantys Neurochirurgijos klinikoje, yra ne tik pasaulio ar Europos neurochirurgų asociacijų nariai, bet ir įtraukti į JAV neurochirurgų kongreso, Tarptautinės hipofizės chirurgų draugijos, Europos kaukolės pamato chirurgų draugijos valdybos ir kitų tarptautinių draugijų veiklą. Svarbiu Kauno neurochirurgijos įvertinimu galima laikyti neurochirurgo – vienintelio iš Baltijos šalių neurochirurgų – įtraukimą į ES medicinos projektų vertinimą bei pakvietimą tapti užsienio mokslinio žurnalo recenzentu.

Neurochirurgijos klinikoje vykdoma rezidentūros programa yra akredituota kaip atitinkanti aukščiausius Europos Sąjungos standartus (akreditavo UEMS ir EANS jungtinis komitetas, 2007 ir 2014 m.). Vyksta mokymai ir kitų klinikų rezidentams: ortopedams traumatologams, chirurgams, vaikų chirurgams, neurologams, vaikų neurologams. Pedagoginis klinikos personalas skaito paskaitas ir veda praktikos darbus LSMU Medicinos fakulteto V kurso studentams. Klinikoje yra paruošti 3 gydytojų tobulinimosi kursai (72 ir 36 val. trukmės). Klinikoje įkurta moderni biblioteka, kurioje sukaupta nemažai medicininės periodikos bei knygų. Per įdiegtą vaizdų perdavimo sistemą ISIS studentai, rezidentai gali stebėti operacijas per mikroskopą ir išoriškai.

Studijų administratorė Laima RATKELIENĖ
Tel. +370 37 326982
El. p.: neurochirurgijos.klinika@kaunoklinikos.lt

Pedagoginis klinikos personalas:

  • Prof. habil. dr. Arimantas TAMAŠAUSKAS
  • Doc. dr. Algimantas MATUKEVIČIUS
  • Prof. dr. Vytenis Pranas DELTUVA
  • Doc. dr. Kazys Vytautas AMBROZAITIS
  • Doc. dr. Vytautas RAGAIŠIS
  • Doc. dr. Kęstutis SKAUMINAS
  • Doc. dr. Rimantas VILCINIS
  • Dr. Gintautas VAITKEVIČIUS
  • Dr. Adomas BUNEVIČIUS
  • Gyd. Karolis BAREIKIS

Klinikos vadovas

Prof. habil. dr. Arimantas TAMAŠAUSKAS
Gydytojas neurochirurgas
El. p.: arimantas.tamasauskas@kaunoklinikos.lt 
Atlieka visų lokalizacijų smegenų kraujagyslių patologijos chirurgines operacijas, visų lokalizacijų smegenų navikų šalinimo operacijas, operacijas dėl epilepsijos bei stuburo degeneracinių susirgimų, galvos smegenų komplikuotų traumų. Įdiegęs daugelį kaukolės pamato chirurgijos metodų, smegenų arterijų aneurizmų operacijas gilioje hipotermijoje ir dirbtinoje kraujo apytakoje, minimaliai invazinės akiduobės ir hipofizės srities navikų operacijas, įsisavinęs endoskopines operacijas, operuojant kaukolės pamato navikus.

Skyrių ir sektorių vadovai:

Prof. dr. Vytenis Pranas DELTUVA
Gydytojas neurochirurgas, Galvos smegenų chirurgijos skyriaus vadovas
El. p.: vytenis.deltuva@kaunoklinikos.lt 
Gydytojas neurochirurgas, Galvos smegenų chirurgijos skyriaus vadovas konsultuoja dėl: Galvos smegenų navikų (gėrybinių, piktybinių), metastatinių galvos smegenų navikų chirurginio gydymo galimybių. Paviršinių galvos odos, kaulinių navikų. Galvos smegenų navikų recidyvų.

Doc. dr. Algimantas MATUKEVIČIUS
Gydytojas neurochirurgas, Vaikų neurochirurgijos skyriaus vadovas
El. p.: algimantas.matukevicius@kaunoklinikos.lt 
Gydytojas neurochirurgas konsultuoja po galvos ir galvos smegenų, stuburo ir nugaros smegenų bei periferiferinių nervų traumų, taip pat dėl gerybinių ir piktybinių kaukolės, akiduobių, smegenų ir jų dangalų, stuburo ir nugaros smegenų bei dangalų, nervų šaknelių ir periferinių nervų navikų; dėl įvairių galvos ir nugaros smegenų kraujagyslių susirgimų; dėl smegenų skysčio apytakos sutrikimų; dėl kaukolės, stuburo, galvos ir nugaros smegenų sklaidos trūkumų; dėl židininės epilepsijos; dėl galvos ir nugaros smegenų pūlinių; dėl spastinių neurologinių ligų komplikacijų; dėl neurogeninės kilmės judesių sutrikimų; dėl padidėjusio galvospūdžio.

Andrius RADŽIŪNAS
Gydytojas neurochirurgas, Funkcinės neurochirurgijos sektoriaus vadovas
El. p.: andrius.radziunas@kaunoklinikos.lt 
Galvos smegenų chirurgijos skyriaus gydytojas neurochirurgas, konsultuoja sergančius epilepsija, sergančius Parkinsono liga, įvairios etiologijos patologiniu tremoru, torzionine distonija, choreoatetoze, hemibalizmu, kitais ekstrapiramidiniais hiperkinezais; dėl visų rezginių traumų ir susirgimų; dėl visų periferinių nervų traumų ir susirgimų; dėl tunelinių sindromų rankose ir kojose.

Dr. Gintautas VAITKEVIČIUS
Gydytojas neurochirurgas, skyriaus vadovas
El. p.: gintautas.vaitkevicius@kaunoklinikos.lt 
Stuburo neurochirurgijos skyriaus vadovas, gydytojas neurochirurgas konsultuoja dėl stuburo ir nugaros smegenų ligų; trauminių stuburo ir nugaros smegenų sužalojimų; stuburo ir nugaros smegenų navikų.

Doc. dr. Rimantas VILCINIS
Gydytojas neurochirurgas, skyriaus vadovas
El. p.: rimantas.vilcinis@kaunoklinikos.lt 
Galvos smegenų traumų skyriaus gydytojas neurochirurgas konsultuoja ligonius po galvos smegenų traumų, atlieka operacijas dėl intrakranijinių hematomų, šalina kaukolės kaulų įspaudus, drenuoja higromas, atlieka likvorą šuntuojančias operacijas, kaukolės kaulų plastikas.

Gydytojai:

Doc. dr. Kazys Vytautas AMBROZAITIS
Gydytojas neurochirurgas
El. p.: kazys.ambrozaitis@kaunoklinikos.lt 
Stuburo neurochirurgijos skyriaus gydytojas neurochirurgas konsultuoja dėl: stuburo ir nugaros smegenų ligų; trauminių stuburo ir nugaros smegenų sužalojimų; stuburo ir nugaros smegenų navikų.

Dr. Giedrimantas BERNOTAS
Gydytojas neurochirurgas
El. p. giedrimantas.bernotas@kaunoklinikos.lt 
Galvos smegenų chirurgijos skyriaus gydytojas neurochirurgas konsultuoja ir atlieka visų lokalizacijų smegenų kraujagyslių patologijos chirurgines operacijas.

Algirdas BLAZGYS
Gydytojas neurochirurgas
El. p.: algirdas.blazgys@kaunoklinikos.lt 
Galvos smegenų traumų skyriaus gydytojas neurochirurgas konsultuoja ligonius po galvos smegenų traumų, atlieka operacijas dėl intrakranijinių hematomų, šalina kaukolės kaulų įspaudus, drenuoja higromas, atlieka likvorą šuntuojančias operacijas, kaukolės kaulų plastikas.

Paulius ČIKOTAS
Gydytojas neurochirurgas
El. p.: paulius.cikotas@kaunoklinikos.lt 
Galvos smegenų chirurgijos skyriaus gydytojas neurochirurgas konsultuoja ir atlieka visų lokalizacijų smegenų kraujagyslių patologijos chirurgines operacijas.

Dr. Arvydas DANILEVIČIUS
Gydytojas neurochirurgas
El. p.: arvydas.danilevicius@kaunoklinikos.lt 
Galvos smegenų chirurgijos skyriaus gydytojas neurochirurgas konsultuoja dėl: galvos smegenų navikų (gėrybinių, piktybinių), metastatinių galvos smegenų navikų chirurginio gydymo galimybių. Paviršinių galvos odos, kaulinių navikų. Galvos smegenų navikų recidyvų.

Vanda JAŠKEVIČIENĖ
Gydytoja neurologė
Konsultuoja pacientus, sergančius nervų sistemos ligomis. Prioritetas – sergantiems generalizuota ir židinine epilepsija, centrinės nervų sistemos nvikais po pravesto chirurginio ar kompleksinio gydymo. Konsultuoja dėl tolimesnės šių pacientų stebėjimo bei gydymo taktikos.

Dr. Laimutis KALASAUSKAS
Gydytojas neurochirurgas
El. p.: laimutis.kalasauskas@kaunoklinikos.lt 
Galvos smegenų traumų skyriaus gydytojas neurochirurgas konsultuoja dėl galvos smegenų traumų ir jų pasekmių.

Dr. Egidijus MARCINKEVIČIUS 
Gydytojas neurochirurgas
El. p.: egidijus.marcinkevicius@kaunoklinikos.lt 
Atlieka visų lokalizacijų smegenų kraujagyslių patologijos chirurgines operacijas, smegenų navikų šalinimo operacijas, įsisavinęs endoskopines operacijas.

Doc. dr. Vytautas RAGAIŠIS
Gydytojas vaikų neurochirurgas
El. p.: vytautas.ragaisis@kaunoklinikos.lt 
Gydytojas vaikų neurochirurgas, docentas, medicinos mokslų daktaras konsultuoja dėl pacientus, sergančius galvos smegenų ir nugaros smegenų navikais, galvos smegenų vandene, įgimtomis galvos ir stuburo anomalijomis, galvos smegenų cistomis, vaikus patyrusius galvos ir stuburo traumas.

Doc. dr. Kęstutis SKAUMINAS
Gydytojas neurochirurgas
Galvos smegenų chirurgijos skyriaus gydytojas neurochirurgas konsultuoja dėl: galvos smegenų navikų, galvos smegenų vandenės; galvos smegenų trauminių sužalojimų; ekstrapiramidinių nervų sistemos ligų; hemoraginio smegenų insulto-intracerebrinių pakraujavimų; neaiškių smegenų darinių stereotaksinės biopsijos.

Dr. Viktoras SNARSKIS
Gydytojas neurochirurgas
El. p.: viktoras.snarskis@kaunoklinikos.lt 
Stuburo neurochirurgijos skyriaus gydytojas neurochirurgas konsultuoja dėl: periferinių nervų ligų ir sužalojimų; stuburo ligų ir traumų.

Dr. Kęstutis ŠINKŪNAS
Gydytojas neurochirurgas
El. p.: kestutis.sinkunas@kaunoklinikos.lt 
Galvos smegenų chirurgijos skyriaus gydytojas neurochirurgas konsultuoja dėl galvos smegenų navikų operacijų, hipofizės navikų operacijų.

Mindaugas URBONAS
Galvos smegenų chirurgijos skyriaus ir Vaikų neurochirurgijos skyriaus gydytojas neurochirurgas
El. p.: mindaugas.urbonas@kaunoklinikos.lt 
Galvos smegenų chirurgijos skyriaus ir Vaikų neurochirurgijos skyriaus gydytojas neurochirurgas konsultuoja po galvos ir galvos smegenų, stuburo ir nugaros smegenų bei periferiferinių nervų traumų, taip pat dėl šių sužalojimų pasekmių; teikia konsultacijas turintiems gerybinius ir piktybinius kaukolės, akiduobių, smegenų ir jų dangalų, stuburo ir nugaros smegenų bei dangalų, nervų šaknelių ir periferinių nervų navikus; konsultuoja sergančius įvairiais galvos ir nugaros smegenų kraujagyslių susirgimais, turinčius smegenų skysčio apytakos sutrikimų; turinčius kaukolės, stuburo, galvos ir nugaros smegenų sklaidos trūkumų; teikia konsultacijas sergantiems židinine epilepsija; sergantiems galvos ir nugaros smegenų pūliniais; turintiems spastines neurologinių ligų komplikacijas; turintiems neurogeninės kilmės judesių sutrikimus; turintiems padidėjusį galvospūdį; sergantiems epilepsija, Parkinsono liga, įvairios etiologijos patologiniu tremoru, torzionine distonija, choreoatetoze, hemibalizmu, kitais ekstrapiramidiniais hiperkinezais.

Dr. Gintautas VAITKEVIČIUS
Gydytojas neurochirurgas
El. p.: gintautas.vaitkevicius@kaunoklinikos.lt 
Stuburo neurochirurgijos skyriaus gydytojas neurochirurgas konsultuoja dėl stuburo ir nugaros smegenų ligų, trauminių stuburo ir nugaros smegenų sužalojimų, stuburo ir nugaros smegenų navikų.

Arūnas ŽOBAKAS
Gydytojas neurochirurgas
El. p.: arunas.zobakas@kaunoklinikos.lt
Galvos smegenų chirurgijos skyriaus gydytojas neurochirurgas konsultuoja dėl visų rezginių traumų ir susirgimų, visų periferinių nervų traumų ir susirgimų, tunelinių sindromų rankose ir kojose, periferinių nervų navikų; Mortono neuromų; epilepsijos; skausminio sindromo.

Deividas STUKAS
Gydytojas neurochirurgas
El. p.: deividas.stukas@kaunoklinikos.lt 
Gydytojas neurochirurgas konsultuoja dėl stuburo ir nugaros smegenų ligų; trauminių stuburo ir nugaros smegenų sužalojimų; stuburo ir nugaros smegenų navikų.

Karolis BAREIKIS
Gydytojas neurochirurgas
El. p.: karolis.bareikis@kaunoklinikos.lt 
Gydytojas neurochirurgas konsultuoja dėl smegenų kraujagyslių patologijos, stuburo ir nugaros smegenų ligų; stuburo ir nugaros smegenų navikų; galvos smegenų navikų.

Dr. Adomas BUNEVIČIUS
Gydytojas neurochirurgas
El. p.: adomas.bunevicius@kaunoklinikos.lt 
Gydytojas neurochirurgas konsultuoja dėl dėl galvos smegenų navikų; stuburo ir nugaros smegenų ligų; stuburo ir nugaros smegenų navikų.

Šarūnas TAMAŠAUSKAS
Gydytojas neurochirurgas
El. p.: sarunas.tamasauskas@kaunoklinikos.lt 
Gydytojas neurochirurgas konsultuoja dėl dėl galvos smegenų navikų; stuburo ir nugaros smegenų ligų; stuburo ir nugaros smegenų navikų.

X