Pasidalink gerumu: skelbiame akciją padėti beglobiams gyvūnams

Visi dvikojai ir keturkojai sveikina LTG su Šv. Kalėdomis 

Šv. Kalėdos – toks metas, kai mūsų visų širdys prisipildo ypatingo gerumo ir atjautos bei prisimename tuos, kuriems trūksta šilumos, dėmesio ir atviros širdies.

Kviečiame nuveikti šiek tiek daugiau ir prisiminus beglobius mūsų draugus (šunis, kates, paukščius, žirgus ar net triušiukus) ir paaukoti jiems maisto, palučių, indų, guolių, žaislų, šluosčių, laikraštinio popieriaus, pavadėlių, antkaklių, paklotėlių, pagalvėlių, kraiko, vienkartinių pirštinių, maišelių ekskrementams ir t.t.

Gal turite nenaudojamų, o gal netinkamų jūsų augintiniui, bet geros būklės daiktų, puikiai tinkančių kitiems.

Svarbu atminti: netinka aukoti greitai gendančio maisto, pinigų ir ne gyvūnams skirtų daiktų!

Ir lai Šv. Kalėdos prasideda šiandien, nes duoti visada smagiau nei gauti ir tą jums patvirtins milijonas vizginančių uodegų.

Jūsų dovanų prieglaudų gyventojams lauksime iki 12.31 imtinai žemiau nurodytais adresais:

Vilnius:

Kaunas:

Radviliškis:

Klaipėda:

Kolegos iš kitų geležinkelio stočių neliūdėkite, jei tik norėsite / galėsite, taip pat kviečiame jungtis prie akcijos. Susisiekite su Beata Jankovičiene ar Natalija Konoplič bei suderinsime laiką, kada galėsite perduoti lauknešėlį.

Visais klausimais galite skambinti/rašyti Natalijai Konoplič (natalija.konoplic@ltginfra.lt) ir Beatai Jankovičienei (beata.jankoviciene@ltginfra.lt; +370 618 07939).

Jūsų komentaras
Lankytojų komentarai
...